054 6377352

חזרה

אולטרה סאונד של הדור החדש בקוסמטיקה

DSC_1623אולטרה סאונד נמצא בשימוש רפואי כבר מעל 50 שנה. בשנים האחרונות נכנסה הטכנולוגיה הזאת גם לעולם הקוסמטיקה. שמחה להציג בפניכם טכנולוגית האולטרה סאונדמהדור החדש - HC8 U-SONIC מבית היוצר הגרמני KLAPP. 

חשוב לציין, כי הטכנולוגיה מתאימה לכל סוגי העור ונעשה בה שימוש בטיפולים רבים כגון טיפולי לחות, אנטי אייג׳ינג, טיפול בקופקוז ושקיות מתחת לעיניים. 

אחד היתרונות הבולטים של השימוש באולטרה סאונד בקוסמטיקה הוא היעדרות התחושות הלא נעימות במהלך טיפול, ולעתים ניתן לחוות תחושת חמימות. אלטרה סאונד לא מסוכן כלל וניתן להשתמש בו גם בעורות רגישים מאוד. לאנשים בעלי עור רגיש, שבשבילם כל שיטות העיסוי אסורות, האולטרה סאונד מהווה פתרון מצוין ולא מזיק. בקוסמטיקה משתמשים בטכנולוגיה הזו להחדרות של חומרים פעילים לעור: ג׳לים, אמפולות, סרומים ומסיכות. 

בזמן הטיפול באולטרה סאונד ניתן לזהות את ההשפעות הבאות: מכנית, פיזיקאית, כימית, ביולוגית ואפקט החום. השפעה מכנית מתבטאת בהחדרה של מולקולות לעומק העור. אפקט החום מזרז חילוף חומרים תאי ומעודד ‏ייצור של החומצה ‏ההיאלורונית וסיבי הקולגן ואלסטין. ‏ההשפעה הפיזיקאית והכימית מתבטאת בזירוז חילוף החומרים בעור. וההשפעה הביולוגית מאפשרת טיפול ללא תחושת כאב. 

באמצעות המכשיר  U-SONIC אנו משיגים תוצאות בולטות בטיפולי פיגמנטציה, נפרדים מנפיחויות וכהויות מסביב לעיניים. השפעת גלי האולטרה סאונד משפרת במידה משמעותית את זרימת הדם וחילוף החומרים, מעודדת ייצור קולגן ואלסטין. הודות לכך הנפיחויות מתחת לעיניים יורדות והכהויות הופכות לפחות בולטות. אולטרה סאונד הוא שיטה מצויינת לטיפול בקמטים. הוא מעלה את רמת הלחות בעור, אלסטיות ומיצוק. כמו כן הטכנולוגיה משרתת אותנו לטיפול בצלוליט והפחתת שומנים. גלי האולטרה סאונד הממוקדים מזרזים את חילוף החומרים, הורסים את תאי השומן ומסייעים בהוצאתם מהגוף. פני העור הופכים לחלקים והגוף לחטוב יותר.מכשיר U-SONIC מסייע בהחדרת החומרים הפעילים לעומק העור ובכך מעלה את רמת הלחות וכמות סיבי הקולגן. 

טיפוח העור באמצעות טכנולוגיות מתקדמות וחומרים פעילים יבטיחו לו להישאר צעיר ובריא לעורך הזמן! 
אשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה! 

קוסמטיקאית אולגה,
0546-377-352
רמת גן