054 6377352

חזרה

אם יש לך עור רגיש, זה בשבילך!

Olga -cosmet1
מזמינה אתכם אליי לקליניקה כדי להעניק לעורכם בריאות! מחכים לכם טיפולים המיועדים לטיפול בתסמיני העור הרגיש כמו אדמומיות, יובש וקלפופים. 

כדי להיפטר מהתסמינים המוזכרים לעיל, לשקם את מנגנוני ההגנה של העור ולמנוע תופעה של רגישות העור בעתיד, עלינו לבצע סדרת טיפולים ייחודית. מטרות הסדרה הן שיקום העור, הזנת העור בחומרים חיוניים, עידוד חילוף החומרים, חידוש העור, ושיקום מערכת החיסון של העור. טיפולים אלה מסייעים להיפטר מאדמומיות, יובש העור וקלפופים. 

כל סוגי העור יכולים להיות רגישים או לרכוש תכונה זאת לפרק זמן מסוים. רבים מהמטופלים מנסים להיפטר מתסמינים כמו יובש חזק או שמנוניות יתר במקום לטפל ברגישות העור. 

מהו עור רגיש? עור רגיש - עור מגורה בקלות כתוצאה מגורמים פנימיים או חיצוניים. עור רגיש הוא לא סוג עור, אלא תכונה היכולה ללוות כל סוגי העור - יבש, רגיל, שמן ומעורב. לעור יבש, לדוגמא, חסרה לחות ושכבת שומן הנדרשים להגנת העור. עור שמן הופך לרגיש כתוצאה מהצטברות חיידקים, אשר מפחיתה את יכולות ההגנה, כך שכולנו עלולים לחוות רגישות ללא תלות בסוג העור והגיל. 

קיימות מספר סיבות הגורמות לעור להפוך להיות רגיש - חוסר מרכיבי הזנה, ויטמינים ומינרלים בגוף, טיפוח עור שגוי, השפעות אגרסיביות של הסביבה החיצונית, גורם גנטי ומחלות עור שונות כגון אקזמה, קופרוז ואחרות. תוצאות הסיבות הרשומות לעיל יהיו: חוסר יכולת העור להחזיק לחות, הפרעות בתהליכי חילוף חומרים ברמה התאית, קיצור מחזור החיים של התא. העור יהפוך לדק יותר, פחות מוגן, מגיב בקיצוניות לשמש, רוח, שינויי טמפרטורה ונוטה להזדקן מהר יותר. 

איך לאבחן עור רגיש? ללא תלות בסוג העור (יבש, שמן או מעורב) עלולים להופיע התסמינים הבאים, אשר יסייעו באבחנה של עור רגיש: תחושת מתיחות בעור, עקצוצים, תחושת צריבה, קלפופים, הופעות סימני אלרגיה כמו גרד, אדמומיות, פריחה. 

אשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה! 

קוסמטיקאית אולגה, 
0546-377-352
רמת גן