054 6377352

חזרה

ביקורים אצל קוסמטיקאית חשובים והכרחיים

olga-062019

קוסמטיקאית היא מומחית מוסמכת בעלת תעודה, אשר שמה לה כמטרה שמירה על בריאות העור וטיפול בכל בעיות העור, כדי להקנותו מראה בריא וזוהר. ביקור אצל קוסמטיקאית הוא לא מותרות, הוא צורך ממשי והכרחי בכל גיל, כיוון שהעור שלנו זקוק לטיפול תמידי. במכוני יופי ניתן למצוא טיפולים שונים וכמובן שכל אחד מהם מותאם לכל סוג עור ומכוון להשפעה על מבנה העור, על מנת לשמורו צעיר לטווח ארוך. מגוון הטיפולים עשיר מאוד ונע בין ניקוי פנים בסיסי עד להחדרת חומרים פעילים לעומק העור. הקוסמטיקה המקצועית של היום כל הזמן צועדת קדימה והשימוש בננו מולקולות, החודרות לעומק העור ומבצעות בו שינוי ממשי, כבר הפך לשגרה בייצור תכשירי הטיפוח. ויטמינים, מינרלים וחומרים פעילים המעקבים את הזדקנות העור - כולם בעלי חדירה לעור ויכולת לשנותו מבפנים. נוסיף גם שימוש במכשירים מתקדמים במכוני יופי - פעילות הסרומים והמסכות גדלה בפי כמה! התוצאה - עור זוהר, מוצק, בריא וצעיר. 

כל אחת מטכניקות העבודה במכון קוסמטי מכוונת להשפעה על העור הן מבחוץ והן מבפנים. עיסוי פנים, לדוגמא, הופך את העור לזוהר וצעיר יותר. ניקוי פנים מנקה את העור משחורים וברק יתר ומחזיר לו מראה נקי ובריא. פילינג מוריד תאים מתים מעל פני העור, משאיר אותו רך, מפחית קמטוטים, משפר מיצוק ומעכב את תהליך ההזדקנות. מזותרפיה מפעילה תהליכים להצערת העור. הטיפולים הבסיסים האלה, אך כל כך הכרחיים, משפיעים על העור מבפנים ומשאירים אותו צעיר ומוצק לאורך הזמן. ומה לגבי זריקות היופי שמחליקים קמטים? כל הזריקות הקיימות, כגון בוטוקס או חומצה היאלורונית, הן בעלות אפקט זמני, אך יותר מכך - הן לא עובדות על העור מבפנים ולא מעכבות את קצב ההזדקנות, הפתרון הוא זמני בלבד ובתום השפעת החומרים העור חוזר לקדמותו. 
ביקורים אצל קוסמטיקאית חשובים והכרחיים גם לאחר זריקות יופי!!!
הזרקות וטיפולי פנים הם חלק בלתי נפרד אחד מהשני! יחד הם מסייעים לטפח את עור הפנים, לשמור על עור צעיר, מוצק וזוהר. חלק נוסף ולא פחות חשוב הוא טיפוח העור בבית, שאותו קוסמטיקאית מוסמכת יודעת להתאים בצורה מושלמת לכל סוג עור ולצרכיו. אהבו את עצמכם ואת עורכם! 

אשמח לראותכם בקליניקה שלי ולעזור לכם לשמור על עור צעיר לאורך זמן. 

אולגה קוסמטיקאית, 
0546-377-352
רמת גן