054 6377352

חזרה

הטיפול המושלם להצערת העור כבר כאן!

Lazmikעל טיפול ביורויטליזציית לייזר באמצעות מכשיר לאזמיק כבר סיפרתי באחת הכתבות שלי. במהלך הטיפולים עם המכשיר הלקוחות שלי שואלים אותי איך בדיוק משפיע המכשיר על העור, מה מנגנון הפעולה שלו ומה התוצאה הסופית של סדרת הטיפולים. החלטתי להקדיש כתבה נוספת למכשיר ולענות לכם על כל השאלות. על לאזמיק שמעתי מזמן, בנוסף לכל הוא כיכב לא פעם אחת בתערוכות קוסמטיקה עולמיות. אחרי ניסיון אחד בלבד זאת הייתה אהבה ממבט ראשון. ברגע זה החלטתי, שללקוחות שלי מגיעות רק תוצאות כאלה. 

מכשיר לאזמיק נמצא בשימוש רחב בקליניקות אסתטיקה מובילות במוסקבה וקייב, ערים בהן רמת הקוסמטיקה גבוהה מאוד. המכשיר מבוסס על שימוש בקרן לייזר בעל עוצמה צפופה וגבוהה, מה שאומר שפעילותו ממוקדת באיזור מסויים ולא נוגעת ברקמות מסביב. בשל הסיבה הזו הטיפולים עם המכשיר בטוחים, לא קיים נזק לעור ולא נדרשת תקופת החלמה. 

כתוצאה מהשפעת קרן הלייזר זרימת הדם במקום הטיפול מתחזקת, מה שמוביל להעשרת תאי הרקמה בחמצן. החמצן בתורו מסייע בעיכוב תהליכי ההזדקנות, מה שמהווה חלק מהותי בטיפולי האנטי אייג׳ינג. בנוסף לכך השפעת קרן הלייזר משפרת תהליך ייצור אנטי אוקסידנטים, אותן מולקולות קטנות וחשובות כל כך בשמירה על קרום התא ומניעת הזדקנות העור. כתוצאה מכך אנו מקבלים: 
- עידוד תהליך חלוקת התאים, מה שמאפשר להחליף תאים ״זקנים״ בתאים צעירים 
- חיזוק הדרמה כתוצאה מעידוד ייצור קולגן 
- עיכוב הזדקנות התאים 
- חיסול תהליכי דלקת, מה שמאפשר טיפול אקנה ברמות שונות 
- חיזוק מערכת חיסונית מקומית וכללית וכתוצאה מכך עידוד פעילות אנטי בקטריאלית 

אחת הסיבות העיקריות של הפחתת מיצוק ואלסטיות העור עם הגיל היא ירידה משמעותית בכמות החומצה ההיאלורונית. בנשים אחרי גיל 35 ניתן לזהות ירידה דרסטית בכמותה, בגיל 40 ריכוז החומצה ההיאלורונית קטן בפי 2 בהשוואה לכמות המקסימלית, ובגיל 60 ריכוזה פוחת בכעשר פעמים! על מנת למלא את המאגרים ולחדש את ייצור החומצה בעור נדרשת פעולה של החדרתה בצורה האפקטיבית ביותר. מולקולת החומצה ההיאלורונית גדולה מדי ואינה חדירה לעור באופן עצמאי, לכן, כדי לאפשר את חדירותה נעשה שימוש בג׳ל מיוחד, המכיל מולקולות קטנות, שאכן חדירות לשכבות העור. בהשפעת קרן הלייזר החומצה חודרת לעומק השכבה העליונה של העור וכמו כן לשכבות הראשונות של הדרמה. כתוצאה מכך אנו משחזרים את מיצוק ואלסטיות העור ללא ביצוע הזרקות. במילים אחרות, מכשיר הלאזמיק מאפשר לנו לבצע הצערת העור ללא זריקות וטיפולים כירורגיים. 

טיפול באמצעות מכשיר לאזמיק מהווה אלטרנטיבה להזרקות החומצה ההיאלורונית ובנוסף לכל בעל יתרונות בולטים: 
- טיפול ללא כאבים,
- טיפול ללא סימנים ושטפי דם (בשונה מהזרקות),
- מראה עור מושלם מיד לאחר טיפול ובתום סדרת הטיפולים,
- החדרה אחידה של חומר לתוך העור,
- השפעה רב מימדית בטיפול אנטי אייג׳ינג. 

כבר בתום הטיפול הראשון מתקבל אפקט מיידי, אשר נשמר למשך 1-3 שבועות. תוצאת סדרת הטיפולים, של 8-10 מפגשים, נשמרת למשך 6 חודשים. להשגת האפקט התמידי ניתן לבצע את הטיפול באופן מתמיד של פעם בחודש. 

לעור שלכם מגיע הטיפול הטוב ביותר באמצעות טכנולוגיות מתקדמות! תנו לעור שלכם להיות צעיר ובריא! 

אשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה! 

קוסמטיקאית אולגה, 
0546-377-352
רמת גן