054 6377352

חזרה

טיפולים קוסמטיים לגברים

DSC_4580 (1)עד לא מזמן היה מקובל לחשוב שטיפול בעור הפנים זאת חלקת נשים בלבד ולגברים אין מה לחפש במכון קוסמטי. היום הגבר המודרני, הצועד יחד עם הקדמה, מבין, שעורו זקוק לטיפול מתמיד, כדי להיראות צעיר ומטופח. תכונות העור כמו היעדרות קמטים, בריאות, גוון טוב ומראה מוצק מדברות על בעליו בעד עצמן. עולם הקוסמטיקה של היום מציע מגוון טיפולים רחב, אשר מותאמים במיוחד לעור של גבר. 

אז מהו העור של גבר ולמה דורש תשומת לב מיוחדת? לרוב העור של גברים יבש וחסר לחות, מכיוון שבמהלך החיים אינם משתמשים במוצרי קוסמטיקה בסיסים והכרחיים כמו, לדוגמא, קרם לחות. שטיפת פנים באמצעות סבון רגיל מחמירה את המצב ומביאה את העור ליובש חזק, המלווה בתחושת מתיחות מוגברת. עור הגבר גס יותר ובכ-20% עבה יותר מזה של אישה. גילוח גורם לפגיעות מכניות - חתכים מיקרוסקופיים הבלתי נראים לעין, מה שגורם לתגובות גירוי שונות. מזג אויר (שמש, רוח, חום וקור) והרגלי חיים מזיקים (עישון, אלכוהול) מגבירים את גירוי העור וכתוצאה מכך העור הופך לרגיש ופגיע, מה שעלול להוביל לתופעות ההיפר פיגמנטציה. 

תהליך הזדקנות העור בגברים מתרחש לאט יותר, אך תוצאותיו בולטות לעין יותר מבנשים - קמטים עמוקים, שהטיפול בהם קשה יותר. על מנת להימנע מהופעה של קמטים מאוד עמוקים ולהקל על טיפולם בהמשך, רצוי ומומלץ לבצע טיפולים מונעים, אשר יסייעו בהאטת תהליכי הזדקנות העור.

בנוסף לכל, עם הופעת מקצועות חדשים, יותר ויותר גברים מעבירים את ימי עבודתם במשרדים - עבודה ממושכת מול מחשב מאלצת את העיניים וכתוצאה מכך מופיעות נפיחויות מסביב לעיניים ועיגולים שחורים, אשר מקנים מראה עייף ומוסיפים שנים למראה החיצוני. 

הודות לקוסמטיקה של היום כל גבר יכול לשפר את מצב העור, להאט תהליכי ההזדקנות ולהיראות צעיר יותר. טיפולים כגון ניקוי עור עמוק ייסעו להיפטר מנקודות שחורות, למנוע פריחות ולהפחית שמנוניות יתר של העור. טיפולי לחות אינטנסיבית ישפרו את גוון העור ויפטרו את בעליו מיובש. טיפולי הרגעת העור יפחיתו רגישות ויגנו מפני השפעות הנזקים החיצוניים. עיסוי פנים מרגיע וטיפולי אנטי אייג׳ינג יאטו את תהליכי הזדקנות העור. 

גברים, אל תחמיצו את הזמן! 
שמרו על עצמכם ועל עורכם! 
אשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה! 

קוסמטיקאית אולגה, 
0546-377-352
רמת גן