054 6377352

חזרה

צעירים ללא הזרקות

Olga 23-1אני לא נגד הזרקות. נשים וגברים בגילאים שונים ומשכבות אוכלוסיה שונות משתמשים בשיטה זאת כבר מספר רב של שנים. הן זמינות, בעלות השפעה ממושכת ומאפשרות להיראות צעירים יותר. נראה פתרון מצוין, אבל... מה הפתרון עבור אנשים שרוצים להאריך את נעורי העור, אך פוחדים ממחטים?... על שאלה זאת חשבתי רבות, כאשר שמעתי מלקוחותיי שיחות על עור צעיר ומוצק ללא הזרקות, מחטים, כאבים ותחושות לא נעימות. התשובה הגיעה אליי בדמות מכשיר של חברת KLAPP HC3 SKINSHOOTER MESODOCTOR+, שבאמצעותו ניתן לעשות טיפול מזותרפיה ללא מחטים. בדיוק על זה נדבר בפרק זה.

מזותרפיה ללא מטחים – טיפול לאלה הפוחדים ממחטים, הרוצים לשפר את מיצוק העור ולהאט את תהליך הזדקנות העור באמצעות טיפולים נוחים ונעימים. במילים אחרות, זהו טיפול חלופי להצערת העור ללא הזרקות. הטיפול מבוסס על השפעה פיזיולוגית, אשר מעודדת את זרימת הדם וחילוף חומרים בשכבות העמוקות של העור, ובכך מסייעת בהתחדשות העור – חידוש תאים, מיצוק והחלקת קמטים. את המושג מזותרפיה ניסח רופא צרפתי בשם מישל פיסטור עוד בשנת 1952. עקרון הטיפול "מעט, לעתים רחוקות, היכן שדרוש" הוכר על ידי האקדמיה הרפואית צרפתית ולא אחת הוכיח את יעילותו.

מזותרפיה ללא מחטים מסייעת בפתרון בעיות כגון:
- עור נפול, כתוצאה מהזדקנות העור
- קמטוטים קטנים וקפלים עמוקים, הנוצרים לאחר גיל 30
- העלאת רמת אלסטיות ומיצוק העור, שיפור ניכר במרקם
- אפקט הרמה והורדת נפיחויות
- גוון עור לא אחיד
- הורדת שמנוניות העור או יובש חזק
- העלאת רמת הלחות ומניעת הזדקנות העור

טיפול מזותרפיה ללא מחטים מבוסס על עקרון של דוקטור פיסטור – תכשיר טיפולי מגיע לאיזור עור בעייתי ומבצע את השינוי הנדרש, משנה את מבנה העור לטובה. קיימות מספר שיטות לביצוע הטיפול, אך כולן נשענות על בסיס אחד – הובלה של חומרים פעילים לעומק העור והשפעה מכנית של המכשיר, אשר מסייעת בהעלאת אלסטיות ומיצוק העור, שיפור המרקם.

אחת משיטות אלה היא אלקטרופורציה באמצעות מכשיר מבית חברה גרמנית KLAPP – HC3 SKINSHOOTER MESODOCTOR+. דחפים חשמליים מאפשרים "פתיחה" של תעלות מיקרוסקופיות, אשר משפרות את חדירות החומרים לתוך התאים בשכבות העור העליונות (אפידרמיס) ובשכבת העור הפנימית (דרמיס). כתוצאה אנו מקבלים קליטה טובה יותר של החומרים הפעילים הנמצאים במזו קוקטיילים, העשירים בויטמינים ומולקולות פעילות. בסיום הטיפול התעלות "נסגרות" במשך 2 דקות לכל היותר. עומק החדירה של החומרים באמצעות מכשיר HC3 SKINSHOOTER MESODOCTOR+ מגיע ל-5 מ"מ, ואחזור חדירת החומר הפעיל של סרומים ומזו קוקטיילים מגיע ל-92% ויותר. החומרים שהוחדרו לעור באמצעות הטיפול נשארים בו עד 36 שעות, מה שמבטיח תוצאה מתמשכת. מזותרפיה ללא מחטים הבטיחה את מקומה בעולם הקוסמטיקה החדש כאחת השיטות היעילות בטיפולים נגד הזדקנות העור.

למעט היעדר תחושות כאב ואי נעימות, קיימים מספר יתרונות בולטים לשיטה המדוברת:
- טיפול ללא סיכונים – פני העור נותרים שלמים לחלוטין
- תוצאת אנטי אייג'ינג ניכרת
- היעדר סימני הזרקות
- מגוון תוצאות בתום הטיפול
על מנת להשיג אפקט מתמשך מומלץ לבצע סדרת טיפולים, בין 6-10. בתום סיום הסדרה, לשימור התוצאה, מומלץ לבצע טיפול חוזר בין 3-4 פעמים בשנה.

"הפנים שלך בגיל 20 הן מה שנותן הטבע, כיצד יראו בגיל 50 תלוי רק בך" – אמרה קוקו שאנל. העור שלנו לא יכול לחכות, הוא זקוק לטיפוח כבר היום.

אשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה!

קוסמטיקאית אולגה,
0546-377-352
רמת גן