054 6377352

חזרה

שפתיים יפות ומבט צעיר

Olga 1-2020postשפתיים יפות ומבט צעיר - טיפוח עור שפתיים ועיניים בחורף.

עור דק, עדין ורגיש של אזור העיניים והשפתיים נמצא בפעילות מתמדת, ורגיש מאוד להשפעות השליליות של גורמים סביבתיים אגרסיביים. אזורים הללו הראשונים להסגיר את גילנו - קמטי פנים, יובש, קילוף, שרק מתעצמים בחודשי החורף הקרים. מה עושים כדי לשמור על עור צעיר ויפה באזור העיניים והשפתיים?

 

1) הכלל הראשון, ואולי החשוב ביותר של טיפוח עור השפתיים והעיניים, הוא השימוש בתכשירים המיועדים לאזורים אלה.

 

2) עור העיניים והשפתיים דק יותר, יבש ורגיש, לכן קרם לחות לפנים, למשל, אינו מתאים לשימוש לא במרקם ולא במרכיבים. לניקוי, לחות והזנה של אזורים אלה יש להשתמש במוצרים המיועדים לכך: פילינגים, אמפולות, סרומים, פאטצ'ים.

 

3) בניגוד לעונה החמה, מומלץ להשתמש במסכות וקפסולות הזנה לעיניים, בחורף הם יספקו לנו את ההידרציה וההתחדשות הדרושים לעור. בנוסף שימוש בחומרים אלה פותר את הבעיות של עיגולים שחורים ונפיחות מתחת לעיניים.

 

ניקוי עור העיניים והשפתיים הוא צעד חשוב בטיפול. הקפידו להשתמש באמצעים מיוחדים להסרת האיפור, הם אינם מייבשים את העור ואינם גורמים לגירוי. יש להסיר איפור ללא מתיחה חזקה של העור. עבור העפעף העליון - מהפינה הפנימית של העין לחיצונית, עבור התחתון - מהפינה החיצונית של העין לפנימית. באזור השפתיים מרחו את החומרים בתנועות סיבוביות קטנות, שימו לב במיוחד לקפל בין אף לפה ולמתאר השפתיים.

 

בזמן החורפי אנחנו צריכים לתת עדיפות לאמצעי טיפול אינטנסיביים יותר. השימוש בשפתוני לחות לשפתיים אינו מספיק בקור, מומלץ להשתמש בפילינג גרגרי עדין, במסכות וקרמים מזינים.

 

באמצעות כללים פשוטים אלה, תוכלו להאריך את נעוריו ויופיו של העור סביב העיניים. והכי חשוב - אל תשכחו לחייך יותר. אישה במצב רוח טוב זוהרת בפנים!

 

בברכה ותודה,
אולגה קוסמטיקאית.
רמת גן
0546-377-352‏